Imprezy Firmowe

Oferujemy Państwu kompleksową organizację konferencji, szkoleń i warsztatów jak również bankietów, spotkań świątecznych i imprez integracyjnych. Wyjątkowe otoczenie pozwoli skupić się na temacie spotkania i odpocząć od zgiełku miasta. Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery sale, Salę Plenerową oraz teren rekreacyjny o powierzchni 4 tys. metrów.

Sala konferencyjno–wystawiennicza

Jest to Sala z charakterem, położona na najwyższym piętrze Spichlerza, pozwala w pełni odczuć panujący tu klimat, jednocześnie spełniając najwyższe standardy. Idealne miejsce do przeprowadzania wykładów, konferencji, organizacji warsztatów oraz dzięki zaopatrzeniu w specjalny system wystawienniczy, wystaw. Sala wyposażona jest w rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie i mikrofony.

Sala Dyliżansowa

Jest to sala, w której wyeksponowane zostały najpiękniejsze pojazdy,  z bezpośrednim wyjściem na dwór, może służyć zarówno jako sala bankietowa jak i konferencyjna. Wyposażona jest w rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie i mikrofony.

Kawiarnia

Stylowe pomieszczenie przylegające do spichlerza, w której zachowały się oryginalne łuki i kamienna kolumna to miejsce na szkolenia, warsztaty czy lunch dla 45 osób. Z Kawiarni przez duże przeszklone drzwi można wyjść bezpośrednio na dwór lub podziwiać rozpalone ognisko. Sala wyposażona jest w: rzutnik, ekran, nagłośnienie i w razie potrzeby flipchart.

Salka seminaryjna

To eleganckie pomieszczenie wyposażone w duży stół i skórzane fotele przeznaczone na spotkania biznesowe, posiedzenia zarządów i rady nadzorcze, wyposażone w rzutnik oraz ekran i flipchart.

Sala plenerowa

Drewniany budynek z podnoszonymi ścianami i sceną, to świetne miejsce na biesiadę, tańce i długie rozmowy. Dogrzewany zimą promiennikami, służy naszym gościom cały rok. Trawiasty teren wokół historycznego spichlerza idealnie nadaje się na organizację targów i pikników.

fot (9)
fot (12)
fot (13)